REFERENCJE

Jak firma MO EVENTS robimy wszystko żeby każda nasza usługa była niepowtarzalna i dopasowana do indywidualnych oczekiwań naszego klienta. To przekłada się na Państwa zadowolenie. Mieliśmy przyjemność organizować do tej pory wiele imprez firmowych, pikników oraz konferencji. Organizowaliśmy eventy zarówno dla małych firm jak i ogromnych koncernów, imprezy dla kilku osób jak i dla paru tysięcy uczestników.

O jakości naszych usług świadczą opinie naszych klientów oraz parterów. Poniżej niektóre z nich:

“Firma Mo Events w pełnym zakresie wywiązała się z usługi. Kącik zabaw posiadał znakomite zaplecze animacyjne i był miejscem obleganym przez małe dzieci.(…) Dodatkowo obsługa stanowiska sprostała wszystkim zadaniom. W kąciku panowała miła i ciepła atmosfera a dzięki profesjonalizmowi animatorów rodzice bez obaw powierzali im pod opiekę swoje dzieci.”

 Mash Up Events

“Z przyjemnością chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą MO Events. Jesteśmy w pełni zadowoleni z kompleksowej obsługi oraz profesjonalizmu usług. Polecamy wszystkim którzy szukają usług na wysokim poziomie oraz z szybkim czasem reakcji.”

Raben Polska

„Najważniejszym jest by umieć łączyć prace z pasją – to właśnie znaleźliśmy w MO Events. Kreatywność i ogromne zaangażowanie, które wkładają w powierzone im zadania, procentują wspaniale przygotowanym i poprowadzonym projektem”

Arnica

„Z przyjemnością możemy rekomendować firmę MO Events – siły kreatywne, jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy. Rezultaty tej współpracy przerosły nasze oczekiwania”

M&M Logistic

„Rzeczą niezwykle cenną, w obecnych warunkach rynkowych, jest znalezienie odpowiedniej osoby, która będzie potrafiła korzystać ze swojego doświadczenia i fachowości(…)

Jako właściciel Centrum Aktywnego Wypoczynku Zimowo-Letniego MUSTANG mogę z pełną odpowiedzialnością zaświadczyć iż Pani Aleksandra Jaskóła jest solidnym partnerem do współpracy”

Mustang Górska Turystyka Jeździecka

„Chciałam w imieniu Firmy bardzo podziękować, za oprawę artystyczną naszego spotkania świątecznego. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i zostały nam naprawdę wesołe wspomnienia”

HI-P Poland

„Firma  MO  Events  -  siły  kreatywne z Zabrza organizowała 10 lecie  Firmy  Jean  Mueller  w  Polsce.  Jubileusz przebiegł zgodnie z zaplanowanym  scenariuszem,  zaproszeni  goście  świetnie sie bawili i spędzili   mile  czas  uczestnicząc  aktywnie  w  części  artystycznej spotkania.  Z  przyjemnością  mogę rekomendować firmę Mo Events – Siły Kreatywne  jako odpowiedzialnego, kreatywnego i solidnego organizatora eventów”

 Jean Mueller Polska

DO TEJ PORY MIELIŚMY OKAZJĘ PRACOWAĆ MIĘDZY INNYMI DLA:

RABEN POLSKA
M&M LOGISTIC
HI-P POLAND
JEAN MUELLER POLSKA
ZAKŁAD KAMIENIARSKI SMERCZEK
REGIONALNE CENTRUM POLITYKI SPOŁECZNEJ W ŁODZI
OŚRODEK SZKOLENIOWO – WYPOCZYNKOWY ZHP „NADWARCIAŃSKI GRÓD”
INSTYTUCJA KULTURY KATOWICE – MIASTO OGRODÓW
MASH UP EVENTS
URZĄD MARSZAŁKOWSKI KATOWICE
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „ROMANOWA” ŁÓDŹ
GEBRUEDER PEITZ POLSKA
NEMAK POLSKA
BANK ZACHODNI WBK
SEAKING
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W ŁOMIANKACH
REGIONALNY SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. DR. W. BIEGAŃSKIEGO W GRUDZIĄDZU
IMPEL SECURITY