LOGISTYKA I BEZPIECZEŃSTWO IMPREZ

Najważniejsze jest aby każda organizowana przez nas impreza (a w szczególności z udziałem dzieci) była odpowiednio przygotowana i zabezpieczona pod każdym względem. Naszych imprez nie obsługują przypadkowi ludzie. Każda osoba odpowiedzialna za przygotowanie eventu posiada certyfikaty oraz ukończyła kurs z zakresu bezpieczeństwa organizacji imprez masowych. Każdy organizowany przez naszą firmę event odbywa się wg określonego schematu:

  • Zespół obsługujący konkretny event jest przygotowany, zna odpowiednio wcześniej harmonogram oraz plan i scenariusz imprezy.
  • Każdemu takiemu zespołowi przewodzi kierownik, który jest za niego odpowiedzialny oraz, który służy Państwu pomocą na miejscu.
  • Na eventy wyjeżdżamy zazwyczaj dzień wcześniej aby niespodziewane przygody np. podczas dojazdu nie miały wpływu na zaplanowaną imprezę. Dzięki temu nigdy nie spóźniamy się na event a nasza kadra jest zawsze wypoczęta co wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo bawiących się osób.
  • Cały sprzęt potrzebny do obsługi jest sprawdzany odpowiednio wcześniej co pozwala zminimalizować ryzyko niesprawnego sprzętu oraz przeoczenia jakiejś atrakcji.
  • Sprzęt , który jest używany podczas pikników tzw. dmuchańce posiada niezbędne atesty, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczną zabawę zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
  • Duże imprezy tzw. imprezy masowe wymagające odpowiednich zezwoleń zawsze posiadają komplet wymaganych dokumentów – bez nich nigdy nie podejmujemy się organizacji imprezy.
  • Nasza  firma  posiada  ubezpieczenie OC –  na życzenie klienta istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia imprezy.

Bezpieczeństwo imprez to również odpowiednie zabezpieczenie medyczne dlatego z naszej strony na imprezie jest zawsze osoba, która przeszła szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Podczas imprez outdoorowych nad Państwa bezpieczeństwem często czuwają również ratownicy GOPR oraz WOPR.

Zależy nam aby każda organizowana przez nas impreza była miło przez Państwa zapamiętana i żeby nasi klienci z przyjemnością do nas wracali.

certyfikat - OrganizacjaDniaDziecka.plcertyfikat 1 - OrganizacjaDniaDziecka.pl

zaświadczenie - OrganizacjaDniaDziecka.plzaświadczenie 1 - OrganizacjaDniaDziecka.pl